תיאור

"פגישת נשמה" של ויקטוריה ואנטון מקארסקי, הזוג הנשוי ה"שיר "המקסים והבלתי אפשרי ביותר, הוא הופעה מוזיקלית מלאת חיים ומפתיעה, החורגת מהפורמט הרגיל של יופי קול רגיל, מסוגנן ובו זמנית. אופן ביצוע לבבי מתכוונן לגל נפלא של התגלות לירית. ורפרטואר ללא דופי המורכב מהמנגינות היפות והאהובות ביותר, בשילוב עם חוש הומור עדין ותקשורת ישירה עם הקהל, תמיד יוצרים אווירה חמה.

 "פגישות חמות של המקארסקיס" אינו דומה לאף אחד מהפורמטים הקיימים כיום של קונצרט מגוון, מכיוון שכל אחד משיריהם אינו "מושר" רק, אלא מוליד תמונה מלאה וחיה, המורכבת ממחשבות פנימיות עמוקות רגשות, אמונה וכמובן אהבה.

זו לא רק שירה חיה אלא גם תקשורת חיה, שבה מוסיקה נפלאה משולבת עם מילים נשמות וחוש הומור נפלא של שני האמנים.

מבחינת ויקטוריה ואנטון, ישראל היא מדינה קסומה ש"מקבלת "או" לא מקבלת ", וקשה להתנגד לה, או אולי אפילו אין צורך להתנגד לה. "כל יום אני מודה לאלוהים שהמדינה קיבלה אותי", מחייכת ויקטוריה. "בשום מקום בעולם לא מצאתי כל כך הרבה שמחה לנשמה ולבי כמו בישראל

הרפרטואר ללא דופי של האמנים האהובים עליך מורכב, מן הסתם, מהמנגינות היפות ביותר - כמו למשל אריה "BELLE" האגדי כבר מהמחזמר "נוטרדאם דה פריז", וכן נכתבה במיוחד עבור ויקטוריה ואנטון על ידי סופרים מפורסמים - טרופים, אירינה דובצובה, איגור קורניליוק, מקסים דונייבסקי, מוראט נסירוב.

כל מי שמגיע לפגישה כזו בוודאי ימצא לעצמו משהו שמחמם את הנשמה מכיוון שלא בכדי הפגישות הללו חמות!

לוח הופעות:

22 ביוני "מטנס וולדנברג" אשקלון

23 ביוני "גהאל תרבות" מעלות

24 ביוני אולם רפופורט חיפה

27 ביוני, אולם "שרת" פתח תקווה

29 ביוני, אולם "יד לבנים" אשדוד

30 ביוני בית נגלר אולם חיפה (קרית חיים)

1 ביולי "הסתדרות גאהל תרבות" באר שבע

אולם 2 ביולי "ברקוביץ '" נוף א גליל

4 ביולי "גהאל תרבות" אור-עקיבא

5 ביולי, אולם "מופת" ראשון לציון

המבקרים יורשו להיכנס בהתאם להוראות והתקנות של משרד הבריאות הישראלי, שייכנסו לתוקף במהלך התערוכה. לידיעתך, כרגע הכניסה לאירועים דומים היא אך ורק בהצגת "הדרכון הירוק" (ת"ו ירוק) או בהצגת תעודת התאוששות (תאודת מחלים). ללא מסירת המסמכים הנ"ל (כרגע), הכניסה לאירוע אסורה בהחלט וכרטיסים שנרכשו אינם ניתנים להחזר! אנו נאלצים להזהיר כי אם משרד הבריאות הישראלי לא ישנה את דרישותיו וכלליו עד למועדי פתיחת התערוכה, המארגנים יעמדו בהם בקפידה ויקיימו אותם בקפידה.

אנו נענה טלפונית על כל השאלות. 048811013.

וידאו ותמונה

שתף