תיאור

איגור גוברמן ... איש של אופטימיות בלתי נדלית ומצב רוח טוב ... אדם שמביא רק שמחה, חיוך וצחוק עם הופעתו.

מעטים מקבלים את ההזדמנות לייצר ז'אנר חדש של שירה. אבל גוברמן לא המציא את זה בכוונה - ה"גריקים "שלו נקרעו מעצמו מלשונו. הוא מחבר אותם כל חייו, כמו ציפור ששרה. איגור גוברמן, מחבר הקוואטרנים המפורסמים - "גאריק", הוא גם מספר סיפורים מצוין. הוא מלווה את קריאת שיריו בסיפורים מצחיקים מחייו העשירים בהרפתקאות (שם היו גם כלא וגם מחנה). במשך יותר מעשרים שנה הוא טייל בהצלחה ברחבי העולם דובר הרוסית, כולל אמריקה, אירופה ואוסטרליה.

הוא מחברם של כמה ספרי מדע פופולריים שזכו לתהילה בזמנם. אבל, אולי, העיקר ביצירתו הספרותית היו ונותרו אותם גאריקי, אותם הוא המציא בקלות יוצאת דופן תמיד ובכל מקום. במשך שנים רבות הוא פיזר אותם סביבו, נתן אותם לאנשים קרובים וחצי מוכרים. המשחק הזה, לעומת זאת, התגלה כרחוק מלהיות בטוח. לא פורסמו בשום מקום, שיריו הופצו בעותקים או בתמלולים בעל פה ברחבי הארץ העצומה במהלך כל השנים ה"סטגנטיות "כמעין ביטוי לפולקלור המודרני. איגור גוברמן מתגורר כיום בירושלים. הוא ממשיך לכתוב "גאריקי", פרוזה, זיכרונות. מסייר הרבה בארץ ובחו"ל.

אחד ה"גריקים "הנפלאים שלו:

עכשיו אני מבין בצורה מאוד ברורה

ואני מרגיש, ואני רואה בבהירות רבה:

לא משנה מה הרגע יפה

אך חשוב שהוא ייחודי.

“יומן 10. פרוזה וגריקי חדש "

חברים, אל תפספסו את ההזדמנות לשוחח עם המאסטר ולרכוש את ספריו. אתה יכול לקבל חתימה. אנו מחכים לכם בהופעה, 24 ביולי, בשעה 20-00, במרכז "ארנה", העיר הרצליה. האולם ממוקם בקומה השנייה, ליד הכניסה "E". כרטיסים נמכרים כרטיסי כניסה, ללא מושבים, כסאות נוחים מאוד מסודרים כך שתוכלו לראות ולשמוע מכל מקום. אנו מציעים תקשורת ידידותית ובלתי פורמלית.

לפי דרישה פופולרית, הוספנו הופעה נוספת של איגור גוברמן בעיר נוף א גליל, 31 ביולי, שבת, בשעה 19.00. הקונצרט יתקיים באולם ברקוביץ '.

וידאו ותמונה

שתף